Professional translation services
telefon 82 576 2222
email:eulingo@eulingo.eu
eulingo.eu
Witosa 94B
22-300 Krasnystaw
NIP 773-167-79-91
 
 
 
 
 

PROCES OBSŁUGI


1. Przesłanie dokumentu i ustalenie potrzeb klienta

Na tym etapie, jeśli będzie to konieczne, ustalimy wymagania co do stosowanej terminologii oraz formy zgodnie z przeznaczeniem dokumentu.

2. Wycena

Aby sporządzić wycenę musimy ustalić następujące infomacje:

  • język docelowy
  • objętość dokumentu (liczbę znaków ze spacjami)
  • wymagany termin, jeśli jest z góry narzucony

Mając te informacje specjalista obsługi przesyła Państwu pełną wycenę wraz z wyszczególnieniem rabatu, terminu. Wycena jest dla Państwa bezpłatna i nie zobowiązuje do dokonania zamówienia.

3. Złożenie zamówienia

Jeśli są Państwo zadowoleni z warunków wyceny prosimy o potwierdzenie zamówienia w wiadomości e-mail. Żadna zbędna praca administracyjna nie jest z naszej strony wymagana.

4. Proces tłumaczenia

W tym czasie mogą Państwo spokojnie zająć się innymi obowiązkami, ponieważ zwykle nie jest wymagane Państwa dalsze zaangażowanie w proces tłumaczenia. Jeśli jednak będziemy mieć jakieś pytania skontaktujemy się z Państwem w tej sprawie. Podobnie jeśli pojawią się Pytania z Państwa strony zawsze chętnie udzielimy odpowiedzi, a specjalista obsługi poinformuje o wszelkich sprawach związanych z terminem przekazania tłumaczenia.

5. Przekazanie tłumaczenia

Końcowym etapem jest przekazanie gotowego tłumaczenia w odpowiednim formacie.

Zawsze chętnie usłyszymy Państwa opinie na temat naszych usług – to pomoże nam lepiej dostosować naszą pracę i stale poprawiać jakość obsługi. Jeśli mają Państwa jakiekolwiek komentarze dotyczące dowolnego aspektu pracy z nami, prosimy o wpisanie ich tutaj.
 
Nasi klienci
Więcej...
Professional translation services