Professional translation services
telefon 82 576 2222
email:eulingo@eulingo.eu
eulingo.eu
Witosa 94B
22-300 Krasnystaw
NIP 773-167-79-91
 
 
 
 
 

TANIE TŁUMACZENIA MASZYNOWE


W odpowiedzi na zwiększające się zapotrzebowanie na tłumaczenia tekstów o charakterze dokumentów wewnętrznych, oferujemy możliwość przetłumaczenia dokumentów bez dużego obciążenia budżetu firmy.

Dotyczy ona wyłącznie tłumaczenia tekstów z języka angielskiego na polski i z języka polskiego na angielski. Przeznaczona jest dla klientów w Polsce.

Jeśli tekst nie jest skierowany do końcowego klienta, ani nie ma charakteru reklamowego, lecz jest dokumentem przeznaczonym dla odbiorcy w tej samej organizacji lub branży polecamy ten rodzaj usługi. Tego typu dokumenty to na przykład informacyjna korespondencja wewnątrzfirmowa, dokumentacja przetargowa na wewnętrzne potrzeby, oferty i zapytania ofertowe, obiegowe notatki itp.

Treść dokumentu zostaje oddana, z pominięciem wiernego odwzorowania oryginału. Tłumaczenie tekstów jest przekazywane w pliku MS Word, bez formatowania zgodnego z oryginałem i korekty zewnętrznej.

Tłumaczenie wykonywane jest przez naszych tłumaczy, bez dodatkowych elementów takich jak formatowanie, opracowanie graficzne, konwersja, przygotowanie słownika oraz dodatkowej korekty językowej.

 
Nasi klienci
Więcej...
Professional translation services